Bağlama Büyüsü

Bağlama Büyüsü ya da bağlama muskası tabirleri birbirinden farklıdır. Nasıl ki vefk ile büyü aynı kaynaklardan beslenmiyorsa, muska ile büyü de aynı şekilde farklı kaynaklardan güç alırlar.    Büyüler için cinler kullanılırken, muskalar için hüddamlar- nurani varlıklar kullanılırlar.     Almanya Medyum Haluk Hoca bağlama büyüsü alanında sizlere yardımcı olabilecek en yetenekli hocalardan biridir.

Medyum Haluk Hoca  tarafından hazırlanacak bir bağlama büyüsü hazırlama aşaması epey karmaşık bir işlem gerektirir. Vefk adını verdiğimiz bir işlem yapılmadan önce, bağlanacak kişilerin isimleri burçları, kullanılacak ayetlerin sayı değeri ebcet cetveline çevirilmesi, hüddamın bağlanması gibi birçok işlem 1-7 gün arasında sürer. Bu zaman süre içerisinde gerekli çalışmalarınız hazırlanır ve uygulaması yapılır, Gerek görülür ise tarafınıza gerek görülmez ise Medyum Haluk Hoca tarafından bizzat uygulaması yapılır.

Bağlama Muskası Ne İçin Yapılır?

Bağlama Muskanın yapılış amaçları, hastalıkların şifa bulması, cin musallatından korunma, felaketlere yol açabilecek nazar etkisinden korunma, büyülerin bozulması, eşler arası bağlama ve insanlardan gelebilecek tehlikelerden korunma gibi amaçları vardır. Burada yapılacak işlem sizlerin taktiri huzuru ile gerçekleşmektedir, Almanya Medyum Haluk hoca ile iletişime geçtikten sonra gerekli hazırlanması gerek çalışmaya karar verilmektedir.

Bağlama Etkisi Nedir?

Bağlama büyüsü muskası eğer doğru yapılırsa etkisini çabucak gösterir,    bağlanması amaçlanan kişide duygu ve düşünce alanında olumlu değişimler hemen göze çarpar. Daha sevecen ve uysal olur. Yapıcı bir rol üstlenir. Bağlandığı kişiye sonsuza kadar bağlı kalmak ister. Onun bir dediğini iki etmez. Kavga gürültü çıkarmaz. Sürekli problemlere çözüm odaklı yaklaşır. Sağlam bir bağ kurar. Bağlama muskası etkisi daima iyi yönlü bir etkidir, Kısa süreli değildir, bir ömür boyu etki sağlar.

Bağlama Muskası Uzmanı 

Bağlama vefki ya da bağlama muskası uzmanı olarak medyum hoca size bağlama alanında yardımcı olabilir. Birini kendinize bağlamak istiyorsanız ve bunu başaramıyorsanız bir de bağlama muskası uzmanı ile görüşün ve kısa sürede o kimsenin size nasıl muhabbet ve sevgiyle bağlandığını görün.

Bağlama Muskası Etkisi Biter mi?

Bağlama muskasının etkisinin bitmesi söz konusu değildir ama karşıt olarak, kara büyü yapılırsa etkisi yok olabilir. Enerjilerin birbirini alt etmesi ile ilgilidir. O yüzden güçlü bir bağlama vefki yaptırmak en iyi yoldur.

KATEGORIEN:

Tags:

Keine Antworten

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

avusturya medyum