Aşk Büyüsü

Aşık Etme Büyüsü Muskası Uzmanı Medyum Haluk Hoca, Tüm dünyada medyum hoca olarak bağlama büyüsü işlemlerinde başarılı sonuçlar elde eden medyum haluk  hoca bu işlemin,     doğru doğum tarihi ve doğru astrolojik analiz ile başlatılırsa ve havas ilimleri ışığında uygun bir muska ile başarılı olunabileceğini söylüyor.   Havas ilmi ve hüddam ilmi çok geniş bir alana yayılıyor,   bu alanda aşık etme,   bağlama,    dil bağlama,    kısmet açma,     evlilik bağını güçlendirme gibi yararlı işlemlerin nasıl yapılacağı bilgisi olduğu gibi, aynı zamanda ayırma, soğutma, nefret ettirme, kısmet kapatma işlemleri için de gerekli yöntemler var. Yani sevgili okurlarımız, havas ilimlerini gerçekten bilen medyumlar size yardım edebilirler. Onların dışındaki işlemlerle uğraşanlar yardım edemezler.

Aşık Etme Büyüsü Muskası
Aşık Etme Büyüsü Muskası

Aşık Etme Büyüsü Muskası Kimlere Yapılır?

Aşık etme muskası ya da aşık etme vefki için berhetiye, celcelutiye, hayır sicilleri ve sembolleri kullanılabilir. Kuran ayetleri temel alınmak üzere, hazırlanan muskaların yapıcı – düzenleyici ve iyi amaçlara hizmet ettiğini belirtelim. Bir muska hazırlanırken, amacın iyi belirlenmesi ve bu amaç için çalışacak hüddamın tespiti medyum hoca tarafından yapılır.     Bağlama Büyüsü Muska aşık etme amacıyla yapılabileceği gibi, karı koca arasını düzeltmek, kaçan kadını geri getirmek, kaçan erkeği geri getirmek, çeşitli ruh hastalıkları için özel vefkler, çocuk sahibi olamayanlara özel vefkler, fakirlik ve yokluktan kurtuluş için hazırlanacak özel muskalar için yöntemlerin hepsi havas çerçevesinde ele alınabilir. Herhangi biri aşık olduğu birini kendine aşık etmek isterse, medyum hoca ile görüşebilir ve aşık etme muskası yazdırmasını talep edebilir.

Aşık Etme Kaç günde Yazılır? 

Aşık etme için 1-7 gün arasında zaman gerekebilir. Muska kimin için yazılacaksa onun burcu tespit edilir ve o burcun en uygun günleri saatleri ortaya çıkarılır. Sonrada ilgili hüddam çağrılır, bunun için kapsamlı bir oruç tutma, tütsü yakma, namaz ve dualardan oluşan birkaç günlük bir uygulama  gerekir.

Aşık Etme Kaç günde Etki Eder? 

Bu tür bir çalışma kişilere 7 günden sonra etki etmektedir ve bu çalışmanın etki süresi bir ömür boyu baki kalır bir daha tekerrür etmeye gerek kalmaz.

KATEGORIEN:

Tags:

Keine Antworten

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

avusturya medyum